fbpx
0

Churchill – порцеляна преміум-бренду.

Ідеальні класичні форми, довершеність у деталях, поєднання колориту сучасності та елегантності, ексклюзивні дизайнерські рішення та шана традицій – це порцеляна Churchill.

Історія цього бренду сягає двох століть і бере початок у далекому 1795 році у провінційному місті Лонгтон, Великобританія . У 18 столітті компанія представляла собою маленьке сімейне підприємство з виготовлення фарфорового посуду. Сьогодні це одне з найбільших виробництв, яке забезпечує  вишуканим посудом відомі ресторани та елітні кав’ярні по всьому світу. Практичність, якість та унікальні дизайни відрізняють Churchill від решти європейських брендів. Магія двохсотлітнього успіху компанії полягає у особливостях обробки порцелянових виробів. Завдяки запатентованій технології Super Vetrified, згідно якої предмети випалюються при температурі понад 1000С , посуд не тільки неймовірно гарний, а й надміцний та практичний. У процесі виробництва застосовують «Британську технологію випалу», в наслідок чого посуд тричі покривається шаром глазурі. Тарілка, що виготовлена за такою технологією не зіпсує поверхню столу, не трісне, не подряпається, не втратить свого кольору та буде виглядати як нова, навіть після довгої експлуатації.  Бездоганна якість товарів допомогла компанії залишаться лідером та найпопулярнішим брендом у Європі протягом двохсот років.   

Продукція Churchill – це шедевр предметного дизайну, посуд, який не залишить байдужим жодного гурмана, порцеляна, яка спокусить найвибагливішого естета. Не відмовляйте собі у задоволені прикрасити стіл витонченою продукцією англійського бренду.

 

.

Відображається 1-12 з 232 результатів