fbpx
0

100% chef – іспанська  компанія, що підкорила світ високої кухні своїм революційним підходом до створення професійного кухонного обладнання, інвентарю та посуду. 100% chef – це, в першу чергу,  бренд,  ім’я якого є синонімом слова інновація.   У процесі виробництва компанія послуговується тільки інноваційними технологіями, орієнтується на беззаперечну якість та максимальну функціональність. Бренд 100% chef розробив ідеальний пристрій для тих, хто надає перевагу якісним продуктам власного виробництва.

Olix – це багатофункціональний маслопресор холодного віджиму, що за лічені хвилини перетворює насіння соняшнику, маку, льону, кунжуту та плоди арахісу, фундуку, мигдалю на запашну олію. Olix – ідеальне рішення як для шеф-кухарів, кондитерів та майстрів SPA-індустрії, так і для домашнього використання.  Головне завдання компанії – породжувати та розвивати креативні ідеї як в дизайні своїх товарів, так і в їх виробництві.

Основний напрямок роботи бренду 100% chef створення спеціалізованих предметів для бару, кейтерингу, фуршетів, подачі страв та  молекулярної кухні. Крім того, компанія випустила революційну лінію посуду створеного з борсилікатного скла, що витримує температури від -80 до 525 градусів по Цельсію. Наявність інвентарю 100% chef на вашій кухні означає те, що ви слідкуєте за світовими тенденціями, крокуєте у ногу з часом та знаєте як поєднати якість з естетичним задоволенням.

 

.

Відображається 1-12 з 106 результатів