fbpx
0

Salt & pepper

Австралійська компанія Salt&Pepper спромоглась поєднати у собі моду та культуру їжі. Про особливий стиль компанії можна сказати коротко – це мода для вашої оселі. Дизайнери бренду вивели посуд на абсолютно новий рівень, зробивши його засобом самовираження. У каталозі є абсолютно все для того, щоб підкреслити вашу індивідуальність: предмети для сервірування столу, предмети інтер’єру, кухонний посуд та інструменти, аксесуари для ванної кімнати та багато іншого. Як і в індустрії моди, тут створюють колекції кожного сезону, відслідковуючи світові тенденції. Дизайнери втілюють найоригінальніші ідеї у продукт компанії, при цьому роблячи його практичним та функціональним.

З брендом Salt&Pepper ви створите особистий простір, використовуючи посуд та аксесуари, як елементи неповторності стилю.

Компанія пропонує найсучасніші рішення для створення затишної оселі. Враховуючи шалений попит та різноманітні смаки покупців, Salt&Pepper пропонує як сучасні колекції, так і більш класичні, стримані та елегантні.

Станом на сьогодні цей виробник представив понад 70 колекцій предметів домашнього декору, столового та кухонного посуду. Навіть звичайні ємкості для зберігання круп від Salt&Pepper занадто ефектні, аби тримати їх в шафі.

.

Відображається один результат