fbpx
0

    

Відкрийте для себе ексклюзивний асортимент продукції Zieher. Бренд позиціонує себе інноватором в розробці дизайну і здатний задовольнити потреби готелів та ресторанів найвищого класу, дати всі необхідні інструменти шеф-кухарям для створення гастрономічних шедеврів.
Автори дизайну пропонують сміливі рішення для будь-яких запитів.
Елегантно подані системи для фуршетної подачі з великою кількістю можливих комбінацій матеріалів та форм можуть перетворити класику на перформанс. В гонитві за дизайном, прагматичні німці не втратили своєї практичності. Вдало продумані деталі створюють простір і порядок на фуршетному столі, а пропозиція дисплеїв та посуду впорядкує хаос та дасть унікальне рішення для конкретної обстановки.
Окрема буфетна подача майстерно поєднує нержавіючу сталь, латунь, порцеляну, скло, дерево, олово та кераміку.
Вишукана подача ексклюзивних вин, сирів, ласощів перетворить кулінарію на ювелірну справу.
Окремо можна зупинитись на серії бокалів для вина Vision. Її унікальність полягає в тому, що Ви не знайдете тут класичного поділу на бокали для червоних чи білих вин. Кожен келих має свою назву, яка на інтуїтивному рівні дає нам можливість обрати форму, яка розкриє саме той аромат вина, який нам потрібно. Свіжість, інтенсивність чи збалансованість аромату напою буде підкреслено конкретною формою бокалу. Графіни та декантери захоплюючого дизайну переконують нас, що такого вина ми ще не бачили.
Когнітивний дисонанс, який виникає від поєднання матеріалів з непритаманними їм формами, не залишить байдужим найвибагливішого гурмана. Магія перетворення порцеляни на шовк, а металу на воду – результат спільної праці науки та мистецтва. Якщо ви думаєте, що бачили усе, тоді спробуйте Zieher.

 

.

Показано 6 результатів